Zakład produkcyjny: ul.Towarowa 11, Gliwice

Pianka EPDM

Pianka sieciowana, potocznie zwana „mikrogumą”.
Materiał posiada doskonałe właściwości antypoślizgowe, swoje zastosowanie znajduje roli różnych uszczelek. Dostępny głównie w arkuszach i kolorze czarnym. Ma bardzo dobrą adhezję z różnymi rodzajami taśm klejących.

Dostępna gęstość pianki:
60kg/m3, 80kg/m3, 120kg/m3, 160kg/m3, 200kg/m3

Pianka EPDM – wszechstronne rozwiązanie dla wielu zastosowań

Jeśli szukasz materiału, który jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne oraz zapewnia dobrą adhezję, pianka EPDM spełnia te wymagania. Jest to sieciowana pianka, znana również jako mikroguma, charakteryzująca się doskonałymi właściwościami antypoślizgowymi. Pianka EPDM jest często stosowana w produkcji różnego rodzaju uszczelek.

Zamów piankę EPDM w Foam Factory

W ofercie firmy Foam Factory dostępna jest pianka EPDM w kilku gęstościach: 60kg/m3, 80kg/m3, 120kg/m3, 160kg/m3 i 200kg/m3. Oferujemy przede wszystkim arkusze pianki EPDM w kolorze czarnym, co czyni materiał uniwersalnym i łatwym do zintegrowania z różnymi projektami.

Zakup pianki EPDM od Foam Factory to gwarancja jakości oraz wytrzymałości. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Skorzystaj z naszego doradztwa i wybierz swoją piankę EPDM, aby uzyskać trwałe, skuteczne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Skontaktuj się, by poznać nasze produkty i omówić szczegóły zamówienia.