Zakład produkcyjny: ul.Towarowa 11, Gliwice

Pianka ESD

Pianki te mają właściwości antystatyczne lub rozpraszające ładunki elektryczne.
Stosowane są głównie w transporcie sprzętu elektronicznego.

Pianki dostępne są w rezystancji materiału:
od 10^-10 ohm do 10^-6 ohm

Pianka ESD – doskonałe rozwiązanie dla bezpieczeństwa sprzętu elektronicznego

Pianka ESD to wyjątkowy materiał, który dzięki swoim antystatycznym i rozpraszającym ładunki elektryczne właściwościom, jest idealnym rozwiązaniem dla bezpieczeństwa oraz ochrony sprzętu elektronicznego w trakcie transportu. W przeciwieństwie do innych pianek, ESD nie gromadzi niebezpiecznego ładunku elektrycznego, co chroni wrażliwe urządzenia przed uszkodzeniami.

Szeroka gama rezystancji

Pianka ESD jest dostępna w różnej rezystancji materiału, co pozwala na dobranie odpowiedniego rozwiązania do konkretnego zastosowania. Dostępne są opcje z rezystancją od 10^-10 ohm do 10^-6 ohm.

Produkty z pianki ESD – Foam Factory

Foam Factory to zespół inżynierów specjalizujących się w projektowaniu i obróbce tworzyw sztucznych, w tym pianki ESD. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, który umożliwia precyzyjną realizację powierzonych nam różnorodnych zadań. Zapewniamy indywidualne podejście oraz najwyższą jakość we wszystkich, również w najbardziej skomplikowanych projektach.

Jeśli potrzebujesz bezpiecznego i wytrzymałego materiału do ochrony sprzętu elektronicznego, pianka ESD jest doskonałym wyborem. Foam Factory zapewnia nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także profesjonalne doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiedniego materiału.

Skontaktuj się, by lepiej poznać produkt i omówić szczegóły zamówienia.