Zakład produkcyjny: ul.Towarowa 11, Gliwice

Pianka XPE

XPE – Jest to pianka polietylenowa, sieciowana chemicznie.
Pianka jest dostępna w szerokiej palecie kolorów. Materiał ten najczęściej stanowi zabezpieczenie oraz izolację dla transportowanych produktów. Wykorzystywany jest jako wkłady narzędziowe produkowane są z niego wielkoformatowe zabawki

Dostępna grubość pianki:
Od 2 do 250mm

Dostępna gęstość pianki:
30kg/m3, 45kg/m3, 60kg/m3, 100kg/m3, 120kg/m3

Pianka XPE – wszechstronny materiał o wielu zastosowaniach

Pianka XPE to wysokiej jakości polietylenowa pianka sieciowana chemicznie, dostępna w ofercie Foam Factory w szerokiej palecie kolorów. Jest to materiał, który stanowi doskonałe, skuteczne zabezpieczenie oraz izolację dla transportowanych produktów, a także wykorzystywany jest między innymi w produkcji wielkoformatowych zabawek oraz wkładów narzędziowych.

Grubość i gęstość pianki dostosowana do potrzeb

Pianka XPE jest dostępna w szerokim zakresie grubości, od 2mm do 250mm, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Gęstość pianki XPE również jest dostępna w kilku wariantach, od 30kg/m3 do 120kg/m3, co umożliwia dobór najodpowiedniejszego produktu do konkretnych zastosowań.

Pianki XPE – Foam Factory – gwarancja jakości

Producent pianki polietylenowej, firma Foam Factory specjalizuje się w projektowaniu oraz obróbce tworzyw sztucznych. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem, który umożliwia precyzyjną i szybką realizację różnorodnych projektów. Nasz wykwalifikowany personel oraz doświadczenie gwarantują najwyższą jakość produktów z pianki XPE spełniających wymagania klientów z różnych branż.

Skontaktuj się, by omówić szczegóły zamówienia.