Zakład produkcyjny: ul.Towarowa 11, Gliwice

Piankowe systemy transportowe – jednorazowe

Pianka do transportu elementów wrażliwych

Oferta obejmuje doradztwo w doborze materiału oraz sposobu mocowania Państwa produktów w piankowym zabezpieczeniu, projektowanie dedykowanych systemów transportowych i ich produkcja.

Jako materiały, które doskonale spełniają rolę jako zabezpieczenie nie podnosząc znacząco kosztów logistyki Państwa produktów do Klientów końcowych nadają się materiały z grupy PE.

Wkłady piankowe, przykładowe aplikacje:

  • wkłady piankowe do walizek pokazowych i prezentacyjnych
  • wkłady piankowe do walizek transportowych
  • wkłady piankowe do walizek specjalistycznych
  • wkłady do skrzyń transportowych
  • zabezpieczenia piankowe
  • kształtki piankowe
  • piankowe wypełnienia szuflad
  • nośniki piankowe
  • piankowe zabezpieczenia krawędzi

Zabezpieczenie na czas transportu

Piankowe systemy transportowe to produkty przeznaczone do zabezpieczenia elementów wrażliwych podczas przemieszczania się. Dzięki wykorzystaniu właściwości pianki, takich jak doskonała izolacja termiczna i ochrona przed wodą i powietrzem, można zapewnić bezpieczeństwo i ochronę produktów podczas transportu. Piankowe systemy transportowe Foam Factory to wkłady piankowe różnego rodzaju, pianki do wypełniania paczek, wkłady do skrzyń transportowych, kształtki z pianki, nośniki, zabezpieczenia krawędzi i inne elementy piankowe połączone w systemy specjalnie projektowane do konkretnych zastosowań.

Pianki zabezpieczające – doradztwo i projektowanie

Oferta firmy obejmuje nie tylko same produkty, ale również doradztwo w doborze materiału oraz sposobu mocowania produktów w piankowym zabezpieczeniu. Nasz zespół może również pomóc w projektowaniu dedykowanych systemów transportowych, aby jeszcze lepiej spełniać wymagania naszych klientów.

Materiały PE

Jako materiały do zabezpieczenia doskonale nadają się polietylenowe materiały zamknięto-komórkowe. Są one wytrzymałe, trwałe i nie podnoszą znacząco kosztów logistyki, co jest ważne podczas transportu produktów do klientów końcowych.

Zamów pianki do wypełniania paczek, wkłady piankowe, pianki do walizek

Skontaktuj się, by lepiej poznać nasze produkty i omówić szczegóły zamówienia!